Mirami – "золотий" клубний прорив 2011 року у Польщі

12.01.2012

2011 рік став для Mirami надзвичайно плідним та багатим на досягнення. Група вийшла на європейський ринок і її миттєво підтримали Польща та Чехія.

Грудневі підсумки 2011 року показали, що старання гурту Mirami та команди були недаремні. Пісня "Сексуальна" потрапляє у "Гарячу 100" ("Gor?ca 100") треків на радіо Eska. У відкритому голосуванні, змагаючись із всесвітньо відомими іменами - Rihanna, Pitbull, Adele, Shakira та іншими, - гурт Мірамі посідає 23 сходинку. Завдяки слухачам радіо RMF Maxxx, "Сексуальна" входить в 10-ку кращих клубних хітів 2011 року ("Klubowy przeboj roku"). А от на чеському Free Radio, де вже було представлено 3 пісні гурту, Mirami з "Сексуальною" стає 4 із 100 кращих треків Чехії. "Miramimania" у цьому чарті на 27 сходинці і "Love (Through Galaxies)" на 88.

Польський кінематограф одразу реагує на шалену підтримку фанатів Mirami, і "Сексуальна" стає саундтреком у передсвятковому фільмі "Корпоративна вечірка" ("Wyjazd integracyjny").

Та найважливішим досягненням як для гурту Mirami, так і для фанатів, став випуск дебютної платівки "Miramimania", до якої увійшло 11 треків та 5 бонусів. Диск видав всесвітньо відомий лейбл Universal Music у Польщі. Вже за два місяці продажів гурт Mirami отримує передноворічний подарунок. 7 грудня на офіційному польському сайті www.zpav.pl альбом "Miramimania" стає "Золотим CD" ("Z?ote CD").