Miramimania йде в маси!

05.09.2011

Після дебютного кліпу на пісню "Сексуальна", група Mirami відзняла футуристичний кліп на новий сингл "Miramimania". У цьому творінні глядачі зможуть побачити, як зародилась, ожила і поширилась Miramimania.

Здавалося, щоб відзняти матеріал на кліп, потрібно зовсім небагато часу – декілька днів. Але група вирішила створити щось неймовірне, щоб глядачі одразу зрозуміли, що це не просто чергова відеоробота. Через велику кількість локацій, багатогодинні кастинги на головну чоловічу та другорядні ролі, складність побудови величезних сцен та декорацій – кліп знімали цілих два тижні. І зауважимо, що із відзнятого матеріалу можна було б змонтувати повнометражний фільм. Але завдяки творцям проекту і майстерності режисера це все змістилось в 4-х хвилинах фантастично-пригодницького кліпу.

Більша частина зйомок проходила на старому розваленому заводі радянських часів. Для того, щоб очистити майданчик площею 700 квадратних метрів, найняли 3 пожежних машини, які за допомогою водометів прибрали ангар. Крім групи Mirami, в кліпі можна побачити балет Dalkroz, який допоміг внести у відеороботу танцювальний запал та драйв, а ще простих людей, які пройшли відповідний кастинг, що був оголошений на інтернет-сторінці групи. Режисером також були запрошені військові, які згідно сюжету бігали з автоматичною зброєю і намагались не допустити поширення так званого "вірусу" Miramimania.

Новий кліп Mirami глядачі зможуть побачити у вересні. А уже зараз тизер до відеороботи...

http://www.youtube.com/watch?v=LUxKOWMcIQI