Польща скандує: "Mirami на Євробачення 2012!"

20.07.2011

Тисячі людей, хітові пісні, відкрита сцена і живий звук... Саме так описують "Hity na czasie" ("Актуальні хіти") - феєричну подію в польському шоу-бізнесі.

Одна з найрейтинговіших радіостанцій Польщі ESKA провела черговий концерт "Hity na czasie" у місті Іновроцлав. Публіці презентували найвдаліші хіти сезону 2011. На концерт були запрошені зокрема: The NYCERS, Laurent Wery & Swift Kid, Robert M, Honey, Kalwi & Remi, Enej, Ell & Nikki (переможці Євробачення 2011) та українська група Mirami.

Свіже повітря та гарячі хіти весни-літа 2011 року розігріли публіку до критичної позначки, а Mirami змусили молодь Польщі вибухнути в пориві емоцій. Не новиною для дівчат стало те, що кожен присутній на концерті знав український текст пісні «Сексуальна», але справжнім шоком для Mirami було стотисячне підспівування беззаперечного хіта.

Після такого шаленого успіху – дівчатам побажали лишень одного – участі у Євробаченні 2012 від України. А підтримку з боку Польщі у вигляді найвищого балу колективу гарантували!