Venus від гурту Mirami

27.02.2012

Гурт Mirami надалі продовжує приємно дивувати своїх прихильників. Недавно дівчата представили широкому загалу digital-сингл добре відомої пісні "Venus", яка і через півстоліття не втрачає своєї популярності та актуальності.

У далекому 1969 році пісня "Venus" з'явилася у альбомі групи Shocking Blue, після чого трек став лідером багатьох світових чартів. Пізніше британський дівочий гурт Bananarama зробив кавер-версію цього хіта. А на початку 2012 року група Mirami випускає свій сингл "Venus" в підтримку дебютного альбому "Miramimania", який вийшов у вересні 2011. Дівчата вирішили дати пісні друге дихання, надавши їй молодіжного, клубного звучання.

Випустивши новий digital-сингл "Venus", дівчата потрапили просто в десятку. Професійно та фірмово записаний трек одразу знайшов свого слухача. Сингл "Venus", до якого входять оригінал, розширена версія та Sample Gangsters remix, стає хітом продажів у Польщі та посідає другу сходинку у топ-листі після Madonna - Give Me All Your Luvin' (feat. LMFAO & Nicki Minaj).