Кастинг завершено!

28.09.2013

26 вересня у Fashion Club (Львів) відбувся фінал кастингу в групу Mirami. У фіналі змагались семеро учасниць, кожна з яких виконала по дві пісні: одну на свій вибір, а другу з репертуару Mirami.

Всі присутні змогли побачити і відчути справжню боротьбу. Хтось з учасниць намагався "взяти" своєю красою та екзотичними танцями, а хтось - вокальними даними та харизмою... Протягом двох годин жюрі, представники шоу-бізнесу та мас-медіа, обирали трійку кращих, до якої увійшли Катерина Кухарєва, Юлія Міськів та Наталія Грибенко.

Без сумніву, кожна дівчина з трійки фіналістів могла б посісти вакантне місце, але продюсерам довелось обирати кращу серед кращих – і нею стала Катерина Кухарєва. Вся команда Mirami привітала Катерину з перемогою!

Після кастингу відбувся концерт Mirami в старому складі. Зі сцени Юля "Руда" подякувала продюсерам та дівчатам з Mirami за три роки плідної співпраці та навіть просльозилася...

Отож, тепер шанувальники зможуть оцінити "новеньку" в майбутніх кліпах групи, перший з яких продюсери анонсували вже на грудень 2013.