Група Mirami розкриває свої мрії у кліпі Summer Dreams

30.05.2012

Група Mirami презентує новий кліп на пісню "Summer Dreams". Своєю третьою відеороботою дівчата вирішили здивувати усіх, запросивши до участі в ній всесвітньовідомого учасника гурту Mr. President – LayZee.

Вже 31 травня, у четвер, можна буде побачити нове відео Mirami. Всеукраїнська презентація кліпу "Summer Dreams" відбудеться на музичному каналі України - М1.

О 8:15 дівчата з'являться в ефірі ранкового шоу Guten Morgen і поділяться враженнями не тільки від зйомок кліпу, а й від співпраці із співаком LayZee, поспілкуються із телеглядачами, щоб почути перші враження від перегляду кліпу.

Одразу після інтерв'ю на М1 група Mirami попрямує на Lux FM. Для презентації синглу "Summer Dreams" дівчата завітають у ранкове шоу "Зарядка". Саме о 10:00 три чарівні дівчини Оксана, Таня та Юля будуть готові поспілкуватися із ведучими та радіослухачами на різноманітні теми.

Ще однією зупинкою для дівчат буде музичний телеканал Star TV, де о 16:00 дівчата також запрезентують свою нову відеороботу та дадуть інтерв'ю.

Радіо DJ FM, яке транслює прогресивну музику, також запросило Mirami в гості. Це ще одна радіостанція, на якій можна буде почути інтерв'ю дівчат, яке неодноразово транслюватиметься у новинних блоках

А у суботу дівчата завітають на радіо "Промінь" у програму "Зірки, хіти та факти". Це інтерв'ю розпочнеться о 14:00. За цілу годину дівчата розкажуть усю правду про зйомки свого третього відеокліпу "Summer Dreams".